Webhelyünkön cookie-kat használunk, hogy jobb online élményt és szolgáltatást tudjunk nyújtani Önnek. Továbblépésével Ön beleegyezik abba, hogy Adatvédelmi nyilatkozatunkkal összhangban cookie-kat használunk.

Forgalmazók

 

Lambda Systeme Kereskedelmi Kft.

 

Budapest (székhely)

Pest megye

1106 Budapest

Akna utca 2-4.

Tel.: 06-1-433-0500

Fax.: 06-1- 888-7150

E-mail: lambda@lambda.hu

 

Debrecen

Hajdú-Bihar megye

4030 Debrecen

Monostorpályi út 33.

Tel.: (06-52) 530-097

Fax.: (06-52) 530-098

E-mail: debrecen@lambda.hu

 

Győr

Győr-Sopron megye

9027 Győr

Ipari Park, Csörgőfa sor 2.

Tel.: (06-96) 511-222

Fax.: (06-96) 511-220

E-mail: gyor@lambda.hu

 

Kaposvár

Somogy megye

7400 Kaposvár

Dombóvári út 2.

Tel.: (06-82) 510-571

Fax.: (06-82) 510-572

E-mail: kaposvar@lambda.hu

 

Kecskemét

Bács-Kiskun megye

6000 Kecskemét

Csillag utca 3.

Tel.: (06-76) 500-408

Fax.: (06-76) 500-409

E-mail: kecskemet@lambda.hu

 

Miskolc

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

3527 Miskolc

Várközi Lajos u. 7. (Zsigmondy utca folytatása)

Tel.: (06-46) 412-785

Fax.: (06-46) 412-575

E-mail: miskolc@lambda.hu

 

Pécs

Baranya megye

7631 Pécs

Megyeri út 59.

Tel.: (06-72) 510-835

Fax.: (06-72) 510-837

E-mail: pecs@lambda.hu

 

Szeged

Csongrád megye

6728 Szeged

Vásár utca 1.

Tel.: (06-62) 543-995

Fax.: (06-62) 543-997

E-mail: szeged@lambda.hu

 

Székesfehérvár

Fejér megye

8000 Székesfehérvár

Zámolyi út 7-es út Metro áruház mellett.

Tel.: (06 22) 501-598

Fax.: (06 22) 501-599

E-mail: szekesfehervar@lambda.hu

 

Szekszárd

Tolna megye

7100 Szekszárd

Ipari Park, Rosner Gy. u. 2. (a Damjanich utca 35 mellett)

Tel.: (06-74) 510-822

Fax.: (06-74) 510-823

E-mail: szekszard@lambda.hu

 

Szolnok

Jász-Nagykun-Szolnok megye

5000 Szolnok

Thököly út 80.

Tel.: (06-56) 887-602

Fax.: (06-56) 887-603

E-mail: szolnok@lambda.hu

 

Tatabánya

Komárom-Esztergom megye

2800 Tatabánya

Búzavirág út 1.

Tel.: (06-34) 302-502 ; (06-34) 309-348

Fax.: (06-34) 880-602

E-mail: tatabanya@lambda.hu

 

Zalaegerszeg

Zala megye

8900 Zalaegerszeg

Sport út 3.

Tel.: (06-92) 598-777 ; (06-92) 598-778

Fax.: (06-92) 598-691

E-mail: zalaegerszeg@lambda.hu